Siyaset

AK Parti Sözcüsü Çelik: En büyük kötülük nefret siyasetidir

AK Parti Sözcüsü Çelik, “Bir yerde nefret siyaseti görürseniz, ideolojisi ne olursa olsun, bu ülkeye karşı kökü dışarda bir kötülük hazırlığı olduğundan emin olabilirsiniz” dedi.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı..

AK Parti Sözcüsü Çelik: En büyük kötülük nefret siyasetidir

AK Parti Sözcüsü Çelik, “Bir yerde nefret siyaseti görürseniz, ideolojisi ne olursa olsun, bu ülkeye karşı kökü dışarda bir kötülük hazırlığı olduğundan emin olabilirsiniz” dedi.

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, mülteci gündemine ilişkin yaptığı açıklamada, “Cumhuriyetimize ve demokrasimize karşı en büyük kötülük nefret siyasetidir” dedi. Çelik, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyetimize ve demokrasimize karşı en büyük kötülük nefret siyasetidir. Nefret siyaseti ile vatanseverlik bir araya gelmez. Kin ve nefret tohumları ekmek vatanseverliğin düşmanıdır.

Bir yerde nefret siyaseti görürseniz, ideolojisi ne olursa olsun, bu ülkeye karşı kökü dışarda bir kötülük hazırlığı olduğundan emin olabilirsiniz. Vatanseverlik, nefret ve kin siyasetine geçit vermemektir.

Türkiye her türlü siyasi nefret virüsüne karşı yüksek bağışıklığa sahiptir.”

 

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL