Genel SonDakika

AK Parti’de ‘liyakat’ istifası

AK Parti’den istifa gerekçesini “Liyakat ve vefadan uzaklaşıldı” diyerek açıklayan belediye meclis üyesi Ömer Ünnü, “Ehli olmayan insanlar sonucu kötü yönetim oldu” ifadelerini kullandı. AK Partili belediye meclis üyesi Ömer..

AK Parti’de ‘liyakat’ istifası

AK Parti’den istifa gerekçesini “Liyakat ve vefadan uzaklaşıldı” diyerek açıklayan belediye meclis üyesi Ömer Ünnü, “Ehli olmayan insanlar sonucu kötü yönetim oldu” ifadelerini kullandı.

AK Partili belediye meclis üyesi Ömer Ünnü, AK Parti’den istifa etti. İstifa kararını “Liyakat ve vefadan uzaklaşıldı” diyerek gerekçelendiren Ünnü, “Benim ayrılma gerekçelerimden birisi kadro kalitesinde düşme oldu. Her sene daha da düştü bunun en büyük nedeni liyakat ve vefadan uzaklaşılmasıydı” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet’ten Mehmet Oflaz’a konuşan Ünnü’nün açıklaması şöyle:

“AK Parti’de belediye meclis üyeliği, grup başkanlığı, ilçe yönetim kurulu üyeliği ve parti üst kurul delegeliği yaptım. Bu süreçte iyi işler yaptım. Ve bunu AK Partili arkadaşlar bile söylüyor. AK Parti’de kalmanın faydası olmayacağını gördüm. Bazı şeyler söylersem birilerini kırar ve üzerim. Benim ayrılma gerekçelerimden birisi kadro kalitesinde düşme oldu. Her sene daha da düştü bunun en büyük nedeni liyakat ve vefadan uzaklaşılmasıydı. Gidenlerin yerine gelenler son derece ehli olmayan kişilerdi. Ehli olmayan insanlar sonucu kötü yönetim oldu.”

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL