Genel

Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu vefat etti

Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, 74 yaşında vefat etti. İçişleri Bakanı Soylu, “Allah rızası yolunda geçen bir ömür. Yaşantısı ve fikirleriyle hepimize örnek oldu” dedi. Bir süredir..

Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu vefat etti

Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, 74 yaşında vefat etti. İçişleri Bakanı Soylu, “Allah rızası yolunda geçen bir ömür. Yaşantısı ve fikirleriyle hepimize örnek oldu” dedi.

Bir süredir hastanede tedavi gören, Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu 74 yaşında vefat etti.

Mustafa Karahasanoğlu’nun bugün ikindi vakti Fatih Camisi’nde kılınacak namazın ardından defnedileceği öğrenildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Karahasanoğlu’nun vefatı üzerine Twitter’da yaptığı paylaşımda, “Allah rızası yolunda geçen bir ömür… Yaşantısı ve fikirleriyle hepimize örnek olan, Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu Ağabeye Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet, makamı âlî olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Twitter mesajında “Bu gece Hakk’a yürüyen Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu beye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun. Tüm Akit ailesine başsağlığı dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL