Genel Siyaset SonDakika

Akşener’den HÜDAPAR’ın suç duyurusuna yanıt: Benim için şeref madalyasıdır

İYİ Genel Başkanı Meral Akşener, HÜDAPAR’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağı açıklamasıyla ilgili, “Benim için şeref madalyasıdır” dedi. Akşener ayrıca, Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ arasındaki görüşmelerle ilgili de “Özdağ’ın sığınmacılar..

Akşener’den HÜDAPAR’ın suç duyurusuna yanıt: Benim için şeref madalyasıdır

İYİ Genel Başkanı Meral Akşener, HÜDAPAR’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağı açıklamasıyla ilgili, “Benim için şeref madalyasıdır” dedi. Akşener ayrıca, Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ arasındaki görüşmelerle ilgili de “Özdağ’ın sığınmacılar konusunda, Anayasa’nın değiştirilemez 4 maddesi konusunda, 66. madde konusunda Millet İttifakı bileşenlerin bir itirazı yok. Uzlaşacaklarına eminim” açıklaması yaptı.

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri kapsamında çalışmalarına ve ev ziyaretlerine ve temaslarına devam ediyor.

Bu kapsamda, İstanbul Çekmeköy’de emekçilerle bir araya geleceği toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Akşener, 14 Mayıs’ta yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AKP sıralarından Meclis’e giren HÜDAPAR’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasıyla ilgili soruyu yanıtladı. Akşener, “Benim için şeref madalyasıdır” dedi.

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL