Genel Siyaset SonDakika

Aylardır ‘görüntü’ vermeyen Murat Ongun kolonun arkasından çıktı

İBB Sözcülüğü biriminin kaldırılmasının ardından o görevi sona eren buna karşın İBB’de basın danışmanlığını sürdüren Murat Ongun dün Ekrem İmamoğlu’nun basın toplantısında kamera karşısına çıktı. İstanbul’da yaşanan sel sırasında tatilde..

Aylardır ‘görüntü’ vermeyen Murat Ongun kolonun arkasından çıktı

İBB Sözcülüğü biriminin kaldırılmasının ardından o görevi sona eren buna karşın İBB’de basın danışmanlığını sürdüren Murat Ongun dün Ekrem İmamoğlu’nun basın toplantısında kamera karşısına çıktı.

İstanbul’da yaşanan sel sırasında tatilde olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Saraçhane’de basın toplantısı düzenledi.

46 dakika süren toplantıda, İmamoğlu’nun mayıs ayında ‘İBB Sözcülüğü’ görevinden aldığı Murat Ongun detayı dikkat çekti.
İmamoğlu’nun tartışmalara neden olan Karadeniz gezisinden bu yana görüntü vermeyen ve sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunmayan Murat Ongun, basın toplantısının düzenlediği salonda ortaya çıktı.
İmamoğlu basın mensuplarının “Soru sormak istiyoruz” demesi üzerine “Birisi yönetsin burayı Murat bey” diyerek Ongun’a seslendi. Kamera açısında olmayan Murat Ongun, kolonun arkasından çıkarak, “Burak beyi alalım, sonra Hüseyin bey sizinle devam edelim” dedi. Ongun daha sonra tekrardan kadrajdan çıktı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL