Genel SonDakika

Babasının balık avlamak için elektrik verdiği çayda öldü

Aydın’da baba-oğul balık avlamak için Çine Çayı’na gitti. Baba balık avlamak için suya elektrik verdi, akıma kapılan 14 yaşındaki oğlu öldü. Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde 14 yaşındaki Eren Yıldız, babası Hakan..

Babasının balık avlamak için elektrik verdiği çayda öldü

Aydın’da baba-oğul balık avlamak için Çine Çayı’na gitti. Baba balık avlamak için suya elektrik verdi, akıma kapılan 14 yaşındaki oğlu öldü.

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde 14 yaşındaki Eren Yıldız, babası Hakan Yıldız ve dedesi Sadettin Yıldız’la balık avlamak için Çine Çayı’na gitti. Baba Hakan Yıldız, çaya 100 metre mesafedeki arazi sulaması için kullanılan elektrik panosundan kablo uzatarak suya elektrik akımı verdi. Babasının suya elektrik verdiğinden habersiz olan Eren Yıldız ise serinlemek için çaya girince akıma kapıldı. Çocuğunun suda çırpındığını gören baba elektrik akımını keserek Eren’i sudan çıkardı. DHA’nın haberine göre, ağır yaralan Eren dün öğle saatlerinde Çine Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Durumu ağır olan Eren Yıldız,  burada yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL