Türkiye - Süper Lig
Sivasspor
13:30
Adana Demirspor
Hatayspor
16:00
Trabzonspor
Ankaragücü
16:00
Gaziantep
Antalyaspor
19:00
Ümraniyespor
Giresunspor
19:00
Galatasaray
Türkiye - 1. Lig
Tuzlaspor
13:30
Sakaryaspor
Altınordu FK
16:00
Boluspor
Pendikspor
19:00
Gençlerbirliği
Kulüp Hazırlık Maçları
CA Cerro
00:15 0 : 0 P: 2 - 4
MS
Danubio
Montevideo Wanderers
03:30
Atletico Fenix Montevideo
KS Gornik Polkowice
12:00
Chrobry Glogow
Kladno
12:00
SK Zapy
Dinamo Minsk
12:00
Energetik BGU Minsk
Hrvatski Dragovoljac
12:00
NK Kustosija
FC Hradec Kralove B
12:00
MFK Chrudim
Sigma Olomouc (B)
12:00
MFK Frydek Mistek
Sandecja Nowy Sacz
12:30
Stal Rzeszow
FK Hodonin
12:30
TJ Sokol Lanzhot
FK Motorlet Prague
12:30
FK Banik Most-Sous
SK Hanacka Slavia Kromeriz
12:30
SFC Opava
FK Blansko
12:30
FC Slovan Rosice
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
13:00
FC Unirea Dej
III Keruleti Tve
13:00
Esmtk Budapest
Tatabanja
13:00
MTK Budapest II
Erdi VSE
13:00
Dabas FC
MFK Karniva
13:00
1.SK Prostejov
Bicskei Tc
13:00
Ivancsa KSE
FC Transmash Mogilev
13:30
FC Vitebsk
KKS Kalisz
13:30
GKS Tychy
Odra Opole
14:00
GSK Pniowek Pawlowice
FC Helsingoer
14:00
Vanloese IF
CSK Uhersky Brod
14:00
MSK Puchov
FC Gleisdorf 09
14:00
USV METTERSDORF
Ahlafors IF
14:00
Vastra Frölunda IF
Voska Sport
14:00
Bregalnica Stip
FC Inter Turku
14:00
Salpa
BK Frem
14:00
Frederiksberg Alliancen 2000
IFK Goteborg
14:00
Halmstads BK
Znicz Pruszkow
15:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki
AB Gladsaxe
15:00
Nykoebing FC
Örebrö SK
15:00
Orebro Syrianska IF
Gefle IF
15:00
IK Brage
FC Minsk
15:30
Neman Grodno
MFK Dukla Banska Bystrica
15:30
FK Kosice
Bate Borisov
16:00
Slavia Mozyr
NK Maribor
16:00
FC Dinamo Kiev
Borussia Monchengladbach II
16:00
RW Oberhausen
SK Austria Klagenfurt
16:00
SK Treibach
FK IGMAN KONJIC
16:00
FK Velez Mostar
NK Radomlje
16:00
NK Rudes
Helsingborg IF
16:00
Mjallby AIF
IFK Varnamo
16:00
Landskrona Bois
IFK Norrköping FK
16:00
Vasteras SK
Wolfsberger AC
16:00
Seattle Sounders
SC Wiener Viktoria
16:00
SV Langenrohr
Varbergs
16:30
Falkenbergs FF
Stal Rzeszow
18:00
Wisla Pulawy
FC Gareji Sagarejo
18:00
FC Samtredia
Orgryte IS
18:00
IK Oddevold
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Ankaraspor
14:00
Isparta 32 Spor
İnegölspor
14:00
Anagold 24 Erzincanspor
İspanya - LaLiga
Cadiz
16:00
RCD Mallorca
Girona
18:15
Barcelona
Sevilla
20:30
Elche
Getafe
23:00
Real Betis Sevilla
Almanya - Bundesliga
Freiburg
17:30
Augsburg
Mainz 05
17:30
Bochum
Hoffenheim
17:30
Borussia Monchengladbach
Hertha Berlin
17:30
Union Berlin
Werder Bremen
17:30
Wolfsburg
Bayern Münih
20:30
Eintracht Frankfurt
Fransa - Ligue 1
Troyes
19:00
Racing Club de Lens
Marsilya
23:00
Monaco
İtalya - Serie A
Empoli FC
17:00
Torino FC
US Cremonese
20:00
Inter Milano
Atalanta BC
22:45
Sampdoria Genoa
Hollanda - Eredivisie
PSV Eindhoven
18:30
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
20:45
FC Emmen
NEC Nijmegen
22:00
Sparta Rotterdam
SC Heerenveen
22:00
Vitesse Arnhem
AZ Alkmaar
23:00
FC Utrecht
Belçika - Pro League
VC Westerlo
18:00
Yellow-Red Mechelen
Oud-Heverlee Leuven
20:15
ST. Truidense VV
KV Kortrijk
20:15
KV Oostende
Royal Charleroi
22:45
Union Saint-Gilloise
İskoçya - Premier Lig
Hibernian FC
18:00
Aberdeen FC
Glasgow Rangers
18:00
St Johnstone FC
Ross County
18:00
Kilmarnock FC
St Mirren
18:00
Motherwell FC
İngiltere - Federasyon Kupası
Walsall
15:30
Leicester City FC
Accrington Stanley
15:30
Leeds United
Southampton
18:00
Blackpool
Ipswich Town
18:00
Burnley
Sheffield Wednesday
18:00
Fleetwood Town
Fulham FK
18:00
Sunderland
Luton Town
18:00
Grimsby Town
Bristol City
18:00
West Bromwich Albion
Blackburn Rovers
18:00
Birmingham City
Preston North End
21:00
Tottenham
Manchester United FC
23:00
Reading
Portekiz - Lig Kupası
Sporting Lisbon
22:45
FC Porto
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
Çatalcaspor
14:00
İçel İdmanyurdu Spor
Karşıyaka
14:00
1922 Konyaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 2
Bulvarspor
14:00
Kusadasispor
Alanya Kestelspor
14:00
Gümüşhanespor
Afrika Uluslar Şampiyonası
Madagaskar
19:00
Mozambik
Nijer
22:00
Gana
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
Eskişehirspor
12:00
Erokspor
Altay
12:00
Kocaelispor
Balıkesirspor
12:00
BB Erzurumspor
Ankara Keçiörengücü
12:00
Samsunspor
Afjet Afyonspor U19
12:00
Pendikspor
Manisa Futbol Kulubu U19
12:00
Tuzlaspor
Gençlerbirliği
12:00
Adanaspor AŞ
Bandırmaspor
12:00
Çaykur Rizespor
Türkiye (Diğer) - U19 Süper Lig
Kayserispor
12:00
İstanbulspor AŞ
Hatayspor
12:00
Aytemiz Alanyaspor
Adana Demirspor
12:00
Mke Ankaragucu
Bursaspor
12:00
Yeni Malatyaspor
Altınordu FK
12:00
Giresunspor
Antalyaspor
12:00
Demir Grup Sivasspor
Ümraniyespor
12:00
Trabzonspor
Konyaspor
12:00
Boluspor
Kasımpaşa
12:00
Beşiktas JK
Galatasaray
13:00
Fatih Karagümrük
Fenerbahçe
13:00
İstanbul Başakşehir FK
Gazişehir Gaziantep FK
15:00
Göztepe
İngiltere - Championship
Blackburn Rovers
18:00
ER
Blackpool
Huddersfield Town
18:00
ER
Bristol City
Hull City
18:00
Queens Park Rangers
Luton Town
18:00
ER
Cardiff City
Middlesbrough
18:00
Watford
Millwall
18:00
ER
Burnley
Norwich City FC
18:00
ER
Birmingham City
Preston North End
18:00
ER
Coventry City
Reading
18:00
ER
Sheffield United
Rotherham United
18:00
ER
Sunderland
Swansea City
18:00
ER
Stoke City
West Bromwich Albion
18:00
ER
Wigan
Coventry City
18:00
Huddersfield Town
İngiltere - Lig 1
Charlton Athletic
15:30
Bolton Wanderers
Barnsley
18:00
Sheffield Wednesday
Burton Albion
18:00
Oxford United
Cheltenham Town
18:00
Port Vale
Ipswich Town
18:00
ER
Accrington Stanley
Lincoln City
18:00
Cambridge United
Milton Keynes Dons
18:00
Exeter City
Morecambe FC
18:00
Bristol Rovers
Peterborough United
18:00
Portsmouth
Plymouth Argyle
18:00
ER
Derby County
Shrewsbury Town
18:00
Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
18:00
ER
Fleetwood Town
İngiltere - Lig 2
Wimbledon
18:00
Stockport County FC
Barrow
18:00
Northampton Town
Crawley Town
18:00
Salford City
Grimsby Town
18:00
ER
Newport County
Harrogate Town
18:00
Sutton United
Hartlepool United
18:00
Colchester United
Mansfield Town
18:00
Doncaster Rovers
Rochdale
18:00
Carlisle United
Stevenage FC
18:00
ER
Crewe Alexandra
Swindon Town
18:00
Gillingham FC
Tranmere Rovers Birkenhead
18:00
Leyton Orient London
Walsall
18:00
ER
Bradford City
İngiltere - Ulusal Lig
Aldershot Town FC
18:00
Oldham Athletic
Altrincham
18:00
Boreham Wood FC
Barnet FC
18:00
Chesterfield FC
Dagenham and Redbridge FC
18:00
Yeovil Town
Dorking Wanderers
18:00
Solihull Moors
Notts County
18:00
FC Halifax Town
Scunthorpe United
18:00
Bromley
Southend United
18:00
Eastleigh
Torquay United
18:00
Maidstone United FC
Wealdstone
18:00
Gateshead
Wrexham
18:00
ER
Woking
York City FC
18:00
Maidenhead United FC
İspanya - İkinci Lig B
SD Beasain
18:00
Izarra
AD Alcorcon B
18:00
CD Diocesano
CD Brea
18:30
SD Gernika Club
UD Mutilvera
18:30
AD San Juan
Burgos CF Promesas
18:30
Compostela
Polvorin FC
18:45
CD Palencia Cristo Atletico
Racing Rioja CF
19:00
UD Logrones B
Ourense CF
19:30
Club Marino de Luanco
Valencia B
20:00
Terrassa
Sestao River Club
20:30
Utebo FC
İspanya - LaLiga 2
Granada
18:15
Andorra
Eibar
20:30
Leganes
Real Oviedo
20:30
Villarreal CF B
Las Palmas
23:00
Huesca
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Villarreal CF
14:00
Deportivo Alaves
Real Betis Seville
16:00
Madrid Ccf
Levante UD
18:00
Alhama CF Femenino
Real Madrid
20:15
Athletic Bilbao
İspanya - Primera Federacion
CF Fuenlabrada
19:00
Cultural Leonesa
SD Logrones
19:00
Murcia
Racing Club de Ferrol
21:00
Ceuta
CF Rayo Majadahonda
21:00
Unionistas de Salamanca CF
CD Eldense
21:00
CA Osasuna B
Barcelona Atletic
21:15
Real Sociedad San Sebastian B
Almanya - 2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
15:00
Jahn Regensburg
1. FC Heidenheim
15:00
Hansa Rostock
Holstein Kiel
15:00
Greuther Furth
Arminia Bielefeld
15:30
Sandhausen
Hamburger SV
15:30
Eintracht Braunschweig
Nürnberg
15:30
St Pauli
Hannover 96
22:30
Kaiserslautern
Almanya - 3. Lig
Erzgebirge
16:00
Sc Freiburg II
Duisburg
16:00
Osnabrück
München
16:00
ER
Dynamo Dresden
Borussia Dortmund II
16:00
Wehen
FC Viktoria Cologne
16:00
SV Waldhof Mannheim 07
SV Meppen 1912
16:00
Oldenburg
Hallescher FC
16:00
FSV Zwickau
SC Verl
16:00
1. FC Saarbrucken
Bayreuth
16:00
Ingolstadt
Fransa - Fransa Kupası, Kadınlar
Girondins Bordeaux
16:30
Metz FC
Dijon FCO
16:30
Paris Saint-Germain FC
FC Fleury
18:00
Le Havre AC
Olympique Lyon
18:00
Montpellier HSC
Fransa - Ligue 2
AS Saint-Etienne
17:00
Sochaux
US Quevilly-Rouen Metropole
21:00
Paris FC
Rodez Aveyron
21:00
Guingamp
Valenciennes
21:00
Metz
Grenoble
21:00
Sporting Bastia
Amiens
21:00
Le Havre
Pau FC
21:00
Annecy FC
Nimes Olympique
21:00
Chamois Niort
Caen
21:00
Stade Lavallois
Dijon FCO
21:00
Bordeaux
İtalya - Bahar Şampiyonası
Atalanta BC
15:00
US Lecce
Cesena
15:00
Inter Milano
ACF Fiorentina
15:00
UC Sampdoria
Frosinone Calcio
15:00
Sassuolo Calcio
Hellas Verona FC
15:00
Cagliari Calcio
AC Milan
15:00
Juventus Turin
SSC Napoli
15:00
Empoli FC
AS Roma
15:00
Udinese Calcio
Torino FC
15:00
Bologna FC
İtalya - Campionato Primavera 2
FC Crotone
12:45
SS Monopoli
Cosenza Calcio
13:00
Benevento Calcio
Reggina 1914
13:00
US Salernitana
Spezia Calcio
13:00
Ternana Calcio U19
Genoa CFC
16:00
Parma Calcio 1913
Calcio Padova
16:00
Venezia FC
AC Feralpisalo
16:30
Brescia Calcio
US Albinoleffe
16:30
US Cremonese
AS Cittadella
16:30
LR Vicenza
US Alessandria Calcio 1912
16:30
AC Monza
Spal
16:30
Pordenone Calcio
Como 1907
16:30
AC Reggiana 1919
SS Lazio
16:30
Ascoli Calcio 1898 FC
Perugia
16:30
Pisa Calcio
Imolese Calcio U19
16:30
Virtus Entella
Pescara Calcio
17:00
US Viterbese
İtalya - Serie A, Women
AC Milan
16:30
Inter Milano
Parma Calcio
17:00
Fcf Como
ACF Fiorentina
17:00
ASD Pomigliano
Juventus Turin
17:00
Sampdoria Genoa
AS Roma
17:00
Sassuolo Calcio
İtalya - Serie B
Venezia FC
16:00
Cittadella
Brescia
16:00
Como 1907
Ternana Calcio
16:00
Modena FC
Ascoli
16:00
Palermo FC
Cosenza Calcio
16:00
Parma
SSC Bari
16:00
Perugia Calcio SPA
FC Sudtirol Bolzano
16:00
Reggina 1914
Frosinone Calcio
17:00
Benevento Calcio
Genoa GFC
18:15
AC Pisa 1909
İtalya - Serie C, Grup B
Carrarese Calcio
16:30
Alessandria
Virtus Entella
16:30
AS Gubbio
US Fiorenzuola
16:30
Imolese Calcio
Siena 1904
16:30
Olbia Calcio
ASD Torres Sassari
16:30
USD Recanatese 1923
ASD San Donato Tavarnelle
16:30
Reggiana
Fermana FC
19:30
Aquila Montevarchi
US Citta di Pontedera
19:30
Cesena
Rimini FC 1912
19:30
Lucchese Libertas 1905
US Ancona 1905
19:30
Vis Pesaro 1898
İtalya - Serie D,E Grubu
US Follonica Gavorrano
17:00
SC Trestina
İtalya - Serie D,G Grubu
Atletico Uri
17:00
Sarrabus Ogliastra
İtalya - Serie D,I Grubu
Vibonese Calcio
16:30
Calcio Catania
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
Feyenoord Rotterdam
20:00
Fortuna Sittard
Hollanda - Tweede Divisie
Excelsior Maassluis
16:30
FC Lisse
VV Noordwijk
16:30
Koninklijke HFC
Scheveningen
16:30
Katwijk
OFC Oostzaan
16:30
Rijnsburgse Boys
K.v.v. Quick Boys
17:00
Hardenberg
Spakenburg
17:00
Kozakken Boys
FC Volendam
17:00
Jong Sparta Rotterdam
Amsterdamsche FC
17:00
Tec
De Treffers
20:00
Ijsselmeervogels
Hollanda - U21 Knvb, Divisie 1
FC Groningen U21
16:30
de Graafschap U21
ADO Den Haag U21
17:00
NAC Breda
FC Twente Heracles U21
17:15
Feyenoord Rotterdam
Pec Zwolle U21
19:00
Almere City FC U21
Belçika - First Division B
Royal Excelsior Virton
18:00
RSC Anderlecht Futures
Lommel SK
22:00
FCV Dender EH
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
KAA Gent
15:30
Standard Femina de Liege
Club Brugge KV
18:15
SC Eendracht Aalst
Yellow-Red KV Mechelen
21:00
KRC Genk
Portekiz - Campeonato de Portugal
Pevidem SC
18:00
GD Braganca
SC Olhanense
18:00
FC Serpa
Portekiz - Liga Portugal 3
Real SC Queluz
18:00
Sporting Lisbon B
Amora FC
18:00
FC Oliveira do Hospital
SC Sao Joao de Ver
18:00
CDC Montalegre
Vilaverdense FC
18:00
FC Felgueiras 1932
CF Canelas 2010
18:00
Anadia
Vitoria Setubal
19:00
LGC Moncarapachense
Uniao SC Paredes
22:00
AD Fafe
Portekiz - U19 Şampiyonası
Anadia FC U19
18:00
Vitoria Guimaraes
FC Famalicao
18:00
Boavista Porto
Pacos Ferreira
18:00
CD Tondela
FC Porto
18:00
FC Vizela
Rio Ave FC
18:00
Gil Vicente
SC Braga
18:00
Gondomar SC U19
Sporting CP
18:00
SL Benfica
GD Estoril Praia
18:00
Vilafranquense
Maritimo
18:00
Vitoria Setubal
OS Belenenses
18:00
Academica Coimbra
Casa Pia AC
18:00
CD Nacional Madeira
SCU Torreense
18:00
FC Alverca
İskoçya - Lig 1
Airdrieonians FC
18:00
Alloa Athletic FC
Clyde FC
18:00
Dunfermline Athletic FC
Edinburgh City FC
18:00
Falkirk FC
Montrose
18:00
Kelty Hearts FC
Peterhead
18:00
Queen of The South FC
İskoçya - Lig 2
Albion Rovers FC
18:00
Forfar Athletic FC
Annan Athletic FC
18:00
East Fife
Dumbarton FC
18:00
Bonnyrigg Rose
Stenhousemuir
18:00
Elgin City FC
Stirling Albion FC
18:00
Stranraer
İskoçya - Şampiyona
FC Dundee
18:00
Queens Park FC
Greenock Morton FC
18:00
Arbroath FC
Partick Thistle FC
18:00
Hamilton Academical FC
Raith Rovers FC
18:00
Inverness Caledonian Thistle FC
ABD - Mls Preseason
Grand Canyon Antelopes
21:00
Sporting Kansas City
Los Angeles Galaxy
21:30
Charlotte FC
Real Salt Lake
22:00
Utah Valley Wolverines
ABD
22:00
New York Red Bulls
Los Angeles FC
23:00
New York City FC
Chattanooga FC
23:00
Atlanta United FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
Bayern Münih
15:00
FC Ingolstadt 04
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
FC Rot-Weiss Erfurt
15:00
ER
FSV 63 Luckenwalde
VfB Germania Halberstadt
15:00
SV Lichtenberg 47
Energie Cottbus
15:00
VSG Altglienicke
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
SC Weiche Flensburg 08
15:30
Hannover 96 (A)
Almanya - Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf 1948
15:00
FC Suderelbe 1949
Almanya - Oberliga NOFV Güney
VfL Halle 1896
15:00
VFB 1921 Krieschow
Auerbach 1906
15:00
SG Union Sandersdorf
Neugersdorf
15:00
SC Freital
Plauen
15:00
SV Blau-Weiss Zorbau
FC Einheit Rudolstadt
15:00
ER
FC Grimma
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:00
SV Tasmania Berlin
SC Staaken 1919
15:00
Optik Rathenow
SG Dynamo Schwerin
16:00
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Almanya - Regionalliga Batı
1. FC Bocholt
16:00
Fortuna Cologne
Andorra - İkinci Lig
FS La Massana
22:30
Santa Coloma B
FC Rangers
22:30
FC Ordino B
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Lanus Res.
15:00
Colon de Santa Fe
CA Belgrano
15:00
Racing Club
Argentinos Juniors
15:00
Rosario Central Res.
Gimnasia de La Plata
15:00
Velez Sarsfield Reserve
Arjantin - Primera C
CS Italiano
02:00 0 : 0 MS
MS
CA Atlas
Real Pilar FC
02:10
CSCD Laferrere
AD Berazategui
23:00
CDM Leandro N. Alem
CSD Liniers
23:00
CA Excursionistas
ASD Justo Jose de Urquiza
23:00
CA General Lamadrid
Arjantin - Profesyonel Lig
Club Atletico Rosario Central
01:15 1 : 0 MS
MS
Argentinos Juniors
Defensa Y Justicia
03:30 0 : 1 33'
33'
CA Huracan
CA San Lorenzo Almagro
23:00
Arsenal de Sarandi
Arnavutluk - Kategoria e Pare
KS Dinamo Tirana
15:00
Luz i Vogel
KF Oriku
15:00
KS Terbuni Puke
KF Skenderbeu Korce
15:00
Lushnja
KS Burreli
15:00
KS Besa Kavaje
FK Tomori Berat
15:00
KF Turbina Cerrik
KS Beselidhja
15:00
KS Korabi Peshkopi
KF Apolonia Fier
15:00
Flamurtari Vlore
Luz i Vogel
21:00
Flamurtari Vlore
KF Apolonia Fier
21:00
KS Korabi Peshkopi
KS Beselidhja
21:00
KF Turbina Cerrik
FK Tomori Berat
21:00
KS Besa Kavaje
KS Burreli
21:00
Lushnja
KF Skenderbeu Korce
21:00
KS Terbuni Puke
KF Oriku
21:00
KS Dinamo Tirana
Arnavutluk - Kategoria Superiore
FK Partizani Tirana
16:00
KF Laci
Vllaznia Shkoder
16:00
KS Kukesi
KS Kastrioti Kruje
16:00
KF Erzeni Shijak
KF Teuta
16:00
KF Bylis Ballsh
KF Egnatia Rrogozhine
16:00
Tiran
Avustralya - A-League, Women
Canberra United FC
07:00
Western United FC
Brisbane Roar FC
07:00
Wellington Phoenix
Western Sydney Wanderers
09:30
Newcastle Jets
Avustralya - A-Ligi
Wellington Phoenix FC
05:00
Perth Glory
Macarthur FC
09:00
Western United FC
Cental Coast Mariners FC
11:45
Western Sydney Wanderers FC
BAE - 1. Division
Dibba Al-Hisn SC
16:10
AL-Rams
BAE - Arap Körfez Ligi
AL Bataeh (UAE)
16:15
Al Ittihad Kalba
Dibba Al Fujairah
16:15
Al Jazira (Uae)
Al Wahda FC (Uae)
19:00
Al-Wasl FC
Bahreyn - Premier Lig
Al-Riffa SC
16:30
AL Khalidiyah
AL HIDD
18:00
AL Budaiya
AL-MUHARRAQ SC
19:30
SITRA CLUB
Bangladeş - Premier Lig
Bashundhara Kings
12:00
Sheikh Russel KC
Fortis FC
12:00
Bangladesh Police FC
Botsvana - Premier League
Prisons Xi Gaborone
16:30
Extension Gunners
Morupule Wanderers
17:00
Masitaoka FC
Sua Flamingoes
17:00
Gaborone United
Security Systems FC
17:00
Mogoditshane Fighters
Nico United
17:00
Jwaneng Galaxy
Brezilya - Alagoano, Serie A
Murici FC AL
22:00
AS Arapiraquense AL
CR Brasil AL
22:00
CS Alagoano AL
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
EC Jacuipense BA
22:00
Itabuna EC BA
Brezilya - Candango, 1. Divisao
SE Gama DF
21:00
Taguatinga EC DF
SE Santa Maria DF
21:00
Paranoa EC DF
Brezilya - Capixaba, Serie A
Serra FC ES
02:00
Real Noroestes ES
Vilavelhense ES
21:00
Rio Branco AC ES
Brezilya - Carioca
Nova Iguacu RJ
21:30
Bangu RJ
Brezilya - Cearense
Ceara SC CE
22:00
Maracana CE
Pacajus
22:00
Iguatu CE
Brezilya - Gaucho
SC Internacional RS
22:30
EC Sao Luiz
Brezilya - Goiano, 1. Lig
AC Goianiense GO
22:00
AA Aparecidense GO
Goiania EC GO
22:00
Goianesia EC GO
Gremio Anapolis GG
22:00
Brezilya
Brezilya - Mato-Grossense
Dom Bosco MT
16:30
Uniao EC MT
Brezilya - Mineiro
Cruzeiro EC MG
16:30
Athletic Club Sjdr MG
AA Caldense MG
22:00
EC Democrata MG
Ipatinga MG
22:00
CA Patrocinense MG
Democrata SL MG
22:00
Pouso Alegre MG
Brezilya - Paraense, Serie A
Independente PA
22:00
Cameta PA
Bragantino Clube do Para PA
22:00
Castanhal EC PA
Paysandu SC PA
23:00
SC Itupiranga PA
Brezilya - Paraibano
Campinense PB
22:00
Serra Branca EC PB
Brezilya - Paranaense
Rio Branco PR
21:30
FC Cascavel PR
Independente FSJ PR
22:00
CA Paranaense PR
Brezilya - Paulista, Serie A2
Oeste FC SP
17:00
Comercial SP
Rio Claro FC SP
21:00
EC Lemense SP
AA Ponte Preta SP
22:00
EC Taubate SP
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
23:00
CA Juventus SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
Uniao Suzano AC SP
21:00
Marilia AC SP
Gremio Osasco Audax EC SP
22:00
Red Bull Brasil SP
Brezilya
22:00
RIO PRETO SP
Sao Jose EC SP
22:00
EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Piauiense, Serie A
River PI
21:45
Fluminense EC PI
Brezilya - Potiguar
CE Forca E Luz RN
21:00
Santa Cruz FC RN
Brezilya - Sergipano
AD Frei Paulistano SE
21:15
AD Atletico Gloriense SE
Brezilya
22:00
Dorense FC SE
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
Aquidauanense FC MS
21:00
Novoperario FC MS
Brezilya - Supercopa Do Brasil
SE Palmeiras SP
22:30
CR Flamengo RJ
Burundi - Ligue A
TOP Junior FC
16:00
AS Inter Star
Magara Young Boys
16:00
Bujumbura City FC
Tigre Noir Ruyigi
16:00
Rukinzo FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
St Josephs FC
18:00
Europa FC
Çekya - 1st Division
FC Fastav Zlin
17:00
FC Banik Ostrava
SK Slavia Prag
17:00
FK Jablonec
Bohemians Prag 1905
17:00
FK Teplice
FC Viktoria Plzen
17:00
FC Hradec Kralove
FK Mlada Boleslav
17:00
FC ZBROJOVKA Brno
FC Slovan Liberec
17:00
FK Pardubice
1 FC Slovacko Uherske Hradiste
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
SK Sigma Olomouc
20:00
Sparta Prague
El Salvador - Primera Division, Reserves, Clausura
Santa Tecla FC U20
00:00 1 : 1 MS
MS
CD Aguila U20
Endonezya - Liga 1
Persita Tangerang
11:00
Persis Solo
Dewa United
12:00
Borneo Samarinda
Bhayangkara FC
12:00
Dewa United
Psis Semarang
16:30
ER
Persebaya Surabaya
Fas - Botola
Moghreb Athletic de Tetouan
18:00
Maghreb As De Fes
AS Far Rabat
18:00
Mouloudia Club Of Oujda
Olympique Club De Safi
20:15
Raja Casablanca Athletic
CRS Salmi
22:30
Ittihad Tanger
Filistin - Gaza Strip Premiyer Ligi
Shabab Jabalia
15:30
Gaza El Riyadi
Shabab AL Zawaida
15:30
Ittihad Khanyounis
Filistin - West Bank League
Thaqafi Tulkarem
17:00
Ahli Al Khalil
Shabab Alsamu
19:00
Markaz Shabab Balata
Jabal El Mokaber
19:00
Islami Qalqilya
Finlandiya - Lig Kupası
Seinajoen JK
15:45
Kuopion Palloseura
AC Oulu
16:00
Tampereen Ilves
FC Lahti
17:00
FC Honka
Vaasan Palloseura
18:45
FC Haka Valkeakoski
Galler - Cymru Championship South
Carmarthen Town
17:00
Cwmbran Celtic
Llantwit Major
17:00
Pontardawe Town FC
Llanelli Town
17:30
Barry Town United FC
Galler - Cymru Championship, North
Llandudno FC
17:00
Gresford Athletic
Chirk AAA
17:00
Colwyn Bay
Llanidloes Town
17:00
Holywell Town
Porthmadog
17:30
Ruthin Town
Penrhyncoch
17:30
Holyhead Hotspur
Guilsfield FC
17:30
Conwy Borough
Galler - Cymru Premier
Pen-y-Bont FC
18:00
Newtown AFC
Galler - Lig Kupası
Connahs Quay Nomads FC
15:45
Bala Town FC
Gana - Premier Lig
Tamale City FC
18:00
Bibiani Gold Stars FC
Medeama SC
18:00
Hearts of Oak
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
Mamelodi Sundowns
16:30
Sekhukhune United
Swallows FC
18:30
Supersport United
Marumo Gallants FC
21:00
Orlando Pirates FC
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Black Leopards
16:30
University of Pretoria FC
Cape Town Spurs
16:30
Cape Town All Stars
Polokwane City
16:30
Magesi FC
Jdr Stars
16:30
Nb La Masia
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Bengaluru FC
15:00
Chennaiyin FC
Atk Mohun Bagan
17:00
Odisha FC
Hindistan - I-Ligi
Rajasthan United
11:30
Trau FC
Hırvatístan - 1st HNL
Sibenik
17:00
HNK Rijeka
GNK Dinamo Zagreb
19:10
NK Lokomotiva Zagreb
NK Istra 1961
20:00
HNK Hajduk Split
NK Osijek
20:00
HNK Gorica
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
Southern District FC
10:00
Hong Kong Rangers FC
Resources Capital FC
13:00
Kitchee SC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Bowers & Pitsea FC
18:00
Potters Bar Town
Brightlingsea Regent
18:00
Folkestone Invicta
Canvey Island
18:00
Herne Bay FC
Corinthian Casuals
18:00
Bognor Regis
Cray Wanderers
18:00
Lewes
Enfield Town
18:00
Carshalton Athletic
Haringey Borough FC
18:00
Hastings United FC
Hornchurch
18:00
Aveley
Horsham FC
18:00
Billericay Town
Kingstonian FC
18:00
Bishop´s Stortford
Margate FC
18:00
Wingate & Finchley
İngiltere - Konferans Güney
Bath City FC
18:00
Farnborough FC
Chelmsford City
18:00
Welling United
Cheshunt FC
18:00
Slough Town
Dulwich Hamlet
18:00
Eastbourne Borough
Ebbsfleet United FC
18:00
Concord Rangers
Havant & Waterlooville
18:00
Hampton & Richmond Borough FC
Hemel Hempstead Town
18:00
Dover Athletic
Hungerford Town
18:00
Chippenham Town
Oxford City
18:00
Weymouth FC
Taunton Town
18:00
ST Albans City
Tonbridge Angels
18:00
Braintree Town FC
Worthing FC
18:00
Dartford FC
İngiltere - Konferans Kuzey
AFC Fylde
18:00
Chester FC
AFC Telford United
18:00
Southport
Alfreton Town FC
18:00
Kettering Forest
Blyth Spartans AFC
18:00
Buxton FC
Boston United FC
18:00
Scarborough Athletic
Brackley Town FC
18:00
Gloucester
Bradford Park Avenue AFC
18:00
Chorley FC
Curzon Ashton
18:00
Farsley Celtic
Darlington
18:00
Spennymoor Town FC
Hereford FC
18:00
Banbury United
Leamington FC
18:00
Kings Lynn Town
Peterborough Sports FC
18:00
Kidderminster Harriers FC
İngiltere - Northern Premier League
Atherton Collieries AFC
18:00
South Shields
Belper Town FC
18:00
Bamber Bridge
FC United Of Manchester
18:00
Warrington Town
Guiseley AFC
18:00
Hyde United
Lancaster City
18:00
Matlock Town
Marine FC
18:00
Ashton United FC
Morpeth Town
18:00
Radcliffe FC
Stafford Rangers
18:00
Marske United Fc
Stalybridge Celtic
18:00
G´borough Trinity
Warrington Rylands 1906 FC
18:00
Liversedge
Whitby Town
18:00
Nantwich Town
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Beaconsfield Town
18:00
Chesham United
Bracknell Town
18:00
Winchester City FC
Dorchester Town
18:00
Swindon Supermarine
Gosport Borough
18:00
Heyes & Yeading
Hendon
18:00
Harrow Borough
Merthyr Town
18:00
Salisbury FC
Metropolitan Police
18:00
Hanwell Town
North Leigh FC
18:00
Hartley Wintney
Plymouth Parkway
18:00
Poole Town
Weston Super Mare
18:00
Truro City
Yate Town
18:00
Tiverton Town
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
AFC Rushden And Diamonds
18:00
Stratford Town
Basford United
18:00
Tamworth
Hednesford Town
18:00
Alvechurch
Hitchin Town
18:00
Bedford Town
Ilkeston Town FC
18:00
Coalville Town
Kıngs Langley
18:00
Barwell FC
Leiston
18:00
St Ives Town
Mickleover FC
18:00
Rushall Olympic
Nuneaton Borough FC
18:00
Stourbridge
Redditch United
18:00
Bromsgrove Sporting
Royston Town
18:00
Needham Market FC
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
Rapido de Bouzas
19:00
Racing Club Villalbes
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
Sevilla FC C
14:30
Espeleno Atletico
AD Ceuta B
18:30
Bollullos CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 11
CD Binissalem
18:00
FC Inter Manacor
PE Sant Jordi
18:00
CE Andratx
UD Poblense
18:30
SD Portmany
CD Manacor
18:30
CD Constancia
CE Santanyi
19:00
CD Platges de Calvia
UD Collerense
19:30
CE Mercadal
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
V. Santa Brigida
00:00
UD San Fernando
Arucas CF
00:00 2 : 0 MS
MS
Estrella CF
UD Tenerife Sur Ibarra
18:00
CD La Cuadra
CD Santa Ursula
19:30
CF Panaderia Pulido
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
CD Egues
17:45
CD Ardoi FE
CD Alesves
18:00
Udc Txantrea Kke
CD Cortes Navarre
18:00
CD Beti Onak
CD Pamplona
18:00
Ucd Burlades
CD Cantolagua
18:30
CD Oberena
SD Lagunak
19:00
CD Huarte
İspanya - Tercera Federacion, Group 17
CD La Almunia
18:30
Robres CD
İspanya - Tercera Federacion, Group 18
CD Torrijos
18:00
CD Azuqueca
CD Manchego Ciudad Real
18:30
CD Tarancon
CD Illescas
18:30
Atletico Tomelloso
İspanya - Tercera Federacion, Group 2
CD Lealtad de Villaviciosa
18:00
UD Llanera
İspanya - Tercera Federacion, Group 3
CD Guarnizo
18:00
CD Revilla
SD Torina
18:15
UC Cartes
UM Escobedo
18:30
CD Tropezon
UD Samano
18:30
CD Cayon
İspanya - Tercera Federacion, Group 4
CD Anaitasuna
18:30
SD Leioa
CD Aurrera de Vitoria
18:30
CD San Ignacio
Touring Ke
18:30
CD Vitoria
Scd Durango
19:00
Pasaia Ke
SD Deusto
19:45
CD Basconia
CD Padura
20:00
Club Portugalete
Urduliz Ft
20:15
CD Aurrera Ondarroa
İspanya - Tercera Federacion, Group 5
FC Vilafranca
19:00
Girona FC B
İspanya - Tercera Federacion, Group 6
Atzeneta UE
18:00
CD Castellon B
CF Gandia
18:30
Patacona CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 7
Alcala
18:15
CD Ursaria
CF Trival Valderas Alcorcon
19:00
Cuc Villalba
İspanya - Tercera Federacion, Group 8
CD Numancia B
18:00
Cultural Deportiva Leonesa B
SD Ponferradina B
18:00
Real Avila CF
Atletico Tordesillas
18:30
Atletico Bembibre
Atletico Astorga
18:30
SD Almazan
Unami Cp
18:30
CD Mirandes B
İspanya - Tercera Federacion, Group 9
CD Huetor Vega
19:00
CD Huracan Melilla
UD Torre Del Mar
19:00
Motril
İsrail - Premier Lig
Maccabi Haifa FC
16:00
Maccabi Bnei Reina
FC Ashdod
18:30
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
Maccabi Netanya FC
19:00
Sektzia Ness Ziona FC
Beitar Jerusalem FC
20:30
Hapoel Hadera FC
Hapoel Haifa FC
21:00
Hapoel Beer Sheva FC
Bnei Sakhnin FC
21:00
Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Tel Aviv FC
21:00
Maccabi Tel Aviv FC
İsviçre - Challange Ligi
FC Aarau
20:00
FC Thun
İsviçre - Süper Lig
FC Lugano
20:00
Grasshoppers Club Zurich
FC Basel 1893
22:30
FC Luzern
Kenya - Premier Lig
Kariobangi Sharks
13:00
Bidco United
AFC Leopards SC
15:00
ER
Bidco United
Bandari FC
15:00
ER
Tusker Football Club
Fortune Sacco
15:00
ER
Kenya Commercial Bank
Kariobangi Sharks
15:00
ER
Wazito
Nairobi City Stars FC
15:00
ER
FC Talanta
Kenya Police
15:00
Tusker Football Club
Posta Ranger FC
15:00
FC Talanta
Mathare United FC
15:00
Kakamega Homeboyz
Ulinzi Stars FC
15:00
Nzoia Sugar FC
Wazito
15:00
Kenya Commercial Bank
Sofapaka FC
15:15
Vihiga Bullets FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
AEK Larnaka
18:00
Apoel Nicosia
Enosis Neon Paralimni FC
20:00
Aris Limassol
Omonia Nicosia
20:00
Pafos FC
Doxa Katokopias
20:00
Anorthosis Famagusta
Nea Salamina Famagusta
20:00
AEL Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
Othellos Athienou
15:30
MEAP Nisou
Achyronas Onisilos
15:30
Omonia Aradippou
FC Peyia 2014
15:30
Als Omonia
Ermis Aradippou
15:30
Olympias Lympia
Ayia Napa
15:30
Anagennisi Dery
Ypsonas FC
15:30
Paeek
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
Digenis Akritas Morphou FC
15:30
Asil Lysis
Aspis Pylas
15:30
Enad Polis Chrysochous
Apep Pitsilias
15:30
EN Thoi Lakatamia
Elia Lythrodonta
15:30
Apona Anayias
Halkanoras
15:30
Ethnikos Latsion
Kouris Erimis
15:30
Podosfairkos Omilos Ormideia
Kolombiya - Primera A, Apertura
Jaguares de Cordoba
01:20 2 : 2