Genel

Çukurova Belediyesi’nden çocuk şenliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çukurova Belediyesi’nce çocuk şenliği düzenleniyor. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek çocuk şenliği etkinlikleri Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde ve belediye bahçesinde gerçekleştirilecek. Şenlik, 22..

Çukurova Belediyesi’nden çocuk şenliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çukurova Belediyesi’nce çocuk şenliği düzenleniyor. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek çocuk şenliği etkinlikleri Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde ve belediye bahçesinde gerçekleştirilecek.
Şenlik, 22 Nisan Cuma günü Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunu Pinokyo ile başlayacak. Yine aynı yerde çocuk oyunu Nasrettin Hoca sahneye konacak. Çukurova Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği dolu dolu etkinliklerle 23 Nisan cumartesi günü de devam edecek. Adana yöresi oyunları, zumba, Anadolu Ateşi, Ateş Böceği, Mavilim ve Zeybek gösterileri çocuklara unutulmaz bir şenlik yaşatacak.
24 Nisan Pazar günü ise Artvin Yöresi Oyunları, Roman Havası, Zumba, Zeybek, Anadolu Ateşi, bale gösterilerinin yanı sıra Hacivat-Karagöz gölge oyunu ile Pamuk Prenses ve On Buçuk Cüceler tiyatro oyunu çocukların beğenisine sunulacak. Orhan Kemal Kültür Merkezi’ndeki bu 3 günlük etkinliklerin yanında belediye bahçesinde de şişme oyun grupları, zıpzıp, uzay çadırı, palyaço ile çocuklar eğlendirilirken, yüz boyama etkinlikleri yapılacak.

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL