Genel

Çukurova zabıtasından yılbaşı denetimi

ÇUKUROVA Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yeni yıl öncesi işyerlerini denetledi. Kuruyemiş, tatlıcı, pastacı ve marketlerde denetim yapan zabıta ekipleri temizlik ve gramaj kontrolü yaptı, eksiklik tespit edilenlerle ilgili işlemler yaparak uyarılarda..

Çukurova zabıtasından yılbaşı denetimi

ÇUKUROVA Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yeni yıl öncesi işyerlerini denetledi. Kuruyemiş, tatlıcı, pastacı ve marketlerde denetim yapan zabıta ekipleri temizlik ve gramaj kontrolü yaptı, eksiklik tespit edilenlerle ilgili işlemler yaparak uyarılarda bulundu.

Yeni yıl öncesi Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Çukurovalıların yılbaşı alış verişlerini güvenle yapmalarını sağlamak amacıyla daha çok kuruyemiş, tatlıcı, pastacı ve marketlere yapılan denetimlerle genel olarak kurallara uyulduğu gözlendi. Eksiklik tespit edilenler hakkında yasal işlem yapılırken bir kısım esnaf da daha titiz olmaları için uyarıldı. Denetimlerde daha çok temizlik ve gramaj kontrolü yapıldı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, halk sağlığı ve güvenli alış veriş ortamı sağlanması için zabıta ekiplerinin gece gündüz çalıştığını belirterek, “Yılbaşı öncesi ve bayram dönemlerinde bu çalışmalar daha da yoğunlaşıyor. Yeni yıl öncesi denetimlerimizi sıkılaştırdık. Ekiplerimiz halkımızın alış verişini güvenle yapabilmesinin yanında esnafımızın da faaliyetlerini rahatça sürdürmesi için çaba harcıyor. Hepsine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Çukurovalıların yeni yılını kutluyor, mutluluk ve huzur diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL