Genel Siyaset

Demokrat Parti’de yeni atamalar: Kadın ve gençlik kolları başkanları değişti

Demokrat Parti (DP), 2023 seçimlerine giderken kadın ve gençlik kolları başkanlıklarında yeni yapılanmaya gitti.   DP Kadın Kolları Başkanlığı’nı yürüten Nuran Deniz’in yerine Fatma Yavuz, Gençlik Kolları Başkanı Berkay Güloğlu’nun..

Demokrat Parti’de yeni atamalar: Kadın ve gençlik kolları başkanları değişti

Demokrat Parti (DP), 2023 seçimlerine giderken kadın ve gençlik kolları başkanlıklarında yeni yapılanmaya gitti.

 

DP Kadın Kolları Başkanlığı’nı yürüten Nuran Deniz’in yerine Fatma Yavuz, Gençlik Kolları Başkanı Berkay Güloğlu’nun yerine ise Arda Yılmaz getirildi.

 

Demokrat Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen devir teslim törenine DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın yanı sıra Kadın ve Gençlik İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu katıldı. Yavuz ve Yılmaz, devir teslim töreninde yaptıkları konuşmada Uysal’a teşekkür ederek emaneti en iyi şekilde taşıma mesajı verdiler.

 

Kadın ve Gençlik İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu da yaptığı açıklamada, “Demokrat Partimizde bayrak değişimi oldu. Uzun süredir partimize büyük katkıları olan önceki dönem Genel Başkanlarımız Nuran Deniz ve Berkay Güloğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Yavuz ile Gençlik Kolları Genel Başkanı Arda Yılmaz’a görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL