Dünya Genel

Eczacıbaşı Holding’ten ‘kayıp helikopter’ açıklaması: 4 çalışanımızdan haber alınamıyor

İtalya’da kaybolan helikoptere ilişkin açıklama yapan Eczacıbaşı Holding, 4 çalışandan ve helikopterden haber alınamadığını duyurdu. İtalya’nın Toskana ile Emilia-Romagna bölgeleri arasında helikopterin kaybolduğunun duyurulmasının ardından Eczacıbaşı Holding’ten yapılan açıklamada, “İtalya’ya fuar..

Eczacıbaşı Holding’ten ‘kayıp helikopter’ açıklaması: 4 çalışanımızdan haber alınamıyor

İtalya’da kaybolan helikoptere ilişkin açıklama yapan Eczacıbaşı Holding, 4 çalışandan ve helikopterden haber alınamadığını duyurdu.

İtalya’nın Toskana ile Emilia-Romagna bölgeleri arasında helikopterin kaybolduğunun duyurulmasının ardından Eczacıbaşı Holding’ten yapılan açıklamada, “İtalya’ya fuar için giden 4 arkadaşımızın bindikleri helikopterden haber alınamamaktadır” denildi.

Yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri kuruluşumuzdan dört arkadaşımızın, Tissue Italy Network tarafından düzenlenen kağıt teknolojileri fuarı için bulundukları İtalya’da bir temizlik kağıdı üretim tesisine gitmek üzere bindikleri helikopterden haber alınamamaktadır. İtalyan pilot ile birlikte içinde 7 kişinin bulunduğu helikopterin, Lucca’dan Treviso’ya gitmek üzere havalandığı, ancak Modena civarında radardan kaybolduğu öğrenilmiştir. İtalyan makamları tarafından, kaybolan helikopterin arama çalışmalarının devam ettiği bildirilmiştir. Olayın duyulmasının ardından, başta Dışişleri Bakanlığımız ve İtalya’da görev yapan diplomatlarımız olmak üzere, İtalya’daki ilgili resmi ve sivil otoriteler ile temasa geçilerek, Türkiye ve İtalya’daki ekiplerimiz tarafından konu yakından takip edilmektedir. En kısa zamanda iyi haber almak dileği ve umuduyla kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL