Genel Siyaset

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Youtube’u var, cumhurbaşkanını susturacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun’da yaptığı konuşmada Kılıçdaroğlu’nun kendisi televizyona çıktığı anda paylaşım yapmasını eleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun’daki afet konutlarının teslim töreninde yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medyada kendisinin NTV..

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Youtube’u var, cumhurbaşkanını susturacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun’da yaptığı konuşmada Kılıçdaroğlu’nun kendisi televizyona çıktığı anda paylaşım yapmasını eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun’daki afet konutlarının teslim töreninde yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medyada kendisinin NTV yayınına katıldığı anda paylaşım yapmasını eleştirdi.

“Adam kendine göre taktik yapıyor, saat 22’de ben televizyona çıkacağım, o da 22’de kendisine göre Youtube’u var, cumhurbaşkanını susturacak” diyen Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

YAPACAĞIZ DEDİK, BİTİRDİK: Uzun bir aradan sonra anlamlı buluşmada en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bir afetin, bir felaketin ardından elhamdülillah sizlere verdiğimiz sözü tutmanın bahtiyarlığı içindeyiz. Bir yıl içinde inşallah altyapısı ile üstyapısı ile bütün bu binaları yapacağız dedik ve bitirdik. Birazdan burada kura ile hak sahiplerine dairelerini teslim edeceğiz. Bu güzellikler hepsi Dereli sakinleri kardeşlerimiz için ama o günü unutmamız mümkün değil. 15 kadar kardeşimiz rahmetli oldu. Mekanları cennet olsun inşallah. Tüm yakınlarına sabırlar diliyorum. O bir başka felaketti ama aynı dönemde ardından Rize, Artvin, Kastamonu, Bartın bütün bu bölgelerde, Bozkurt’ta çok değişik felaketleri art arda yaşadık. Muğla’da, Antalya’da yaşadık. Bu yıl bizim için bir felaket yılı oldu. Yılmadık, usanmadık. Bu yerde bakanlıklarımız, kurumlarımızla beraber gece gündüz demeden çalıştık. Her yerde de binalarımızdan altyapılara kadar bunları yeniden ayağa kaldırdık. Bugün burada bu mutluluğu yaşadık. Dereli’nin şimdi bu güzelliklerini görünce ben de gerçekten mutlu oluyorum.

CUMHURBAŞKANINI SUSTURACAK: Biz inşa ve ihya için varız. Laf ola beri gele yok. İcraat, icraat, icraat. AK Parti iktidarı budur. Bakıyorsunuz öyle bir ana muhalefet var ki yalandan geçilmiyor. Geçen akşam Ulaştırma Bakanım güzel bir şekilde ağzının payını verdi. Adam kendine göre taktik yapıyor, saat 22’de ben televizyona çıkacağım, o da 22’de kendisine göre Youtube’u var, cumhurbaşkanını susturacak.

DOĞALGAZIMIZ VAR: Ana muhalefet doğalgazın bir haftalık ömrü var diyor. Elhamdülillah bizim öyle bir sıkıntımız yok. Doğalgazımız var, Tuz Gölü’nün altında stoklarımız var, biz bütün tedbirlerimizi alıyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL