Genel SonDakika

Giresun’da 2 polis memuruna görevden uzaklaştırma

Giresun Valiliği, deniz kıyısında kayda alınan ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan 2 gencin görüntüleri ile ilgili 2 polis memurunun görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Giresun’da deniz kıyısında kayda alınan bir görüntüyle ilgili..

Giresun’da 2 polis memuruna görevden uzaklaştırma

Giresun Valiliği, deniz kıyısında kayda alınan ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan 2 gencin görüntüleri ile ilgili 2 polis memurunun görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

Giresun’da deniz kıyısında kayda alınan bir görüntüyle ilgili yapılan inceleme sonucunda 2 polis memurunun görevden uzaklaştırıldığı bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, deniz kıyısında meydana gelen bir olaya müdahale sırasında kayda alınan ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan iki gencin görüntüleri ile ilgili açıklama yapılması gereği duyulduğu belirtildi.

13 Mayıs Cuma yaşanan olayın ardından Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli tahkikat, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nca da müfettiş görevlendirilerek idari tahkikat başlatıldığı aktarılan açıklamada, “Yapılan inceleme sonucunda söz konusu görüntülerle ilgisi olduğu tespit edilen 2 polis memuru görevden uzaklaştırılmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL