Genel SonDakika

Meteoroloji’den sağanak uyarısı

Meteoroloji’den yapılan son tahminlerine göre İstanbul başta olmak üzere Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz ve İç Anadolu’da sağanak bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere..

Meteoroloji’den sağanak uyarısı

Meteoroloji’den yapılan son tahminlerine göre İstanbul başta olmak üzere Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz ve İç Anadolu’da sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre kuzey ve iç kesimlerde parçalı ve yer yer çok bulutlu, Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz’in Toroslar kesimi, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Kocaeli, Sakarya, Çankırı, Zonguldak, Karabük, Bolu, Düzce, Tokat, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan çevreleri ile İstanbul’un Anadolu yakasında yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Yağışların bu akşam saatlerinde Trakya’da yerel olmak üzere kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (ani sel, lokal su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında ani kuvvetli rüzgar, trafikte aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği uyarısı yapıldı.

>

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL