Genel SonDakika

Metin Cihan: Canikli paylaşımlarım nedeniyle Twitter hesabım askıya alındı

Metin Cihan YouTube’dan açıklama yaptı: Nurettin Canikli’nin yolsuzluklarını ve kirli ilişkilerini açığa çıkardığım paylaşımlar nedeniyle twitter hesabım askıya alındı. Serbest Gazeteci Metin Cihan’ın Twitter hesabı askıya alındı. Bunun üzerine YouTube..

Metin Cihan: Canikli paylaşımlarım nedeniyle Twitter hesabım askıya alındı

Metin Cihan YouTube’dan açıklama yaptı: Nurettin Canikli’nin yolsuzluklarını ve kirli ilişkilerini açığa çıkardığım paylaşımlar nedeniyle twitter hesabım askıya alındı.

Serbest Gazeteci Metin Cihan’ın Twitter hesabı askıya alındı.

Bunun üzerine YouTube Cihan, Instagram hesabından yayımladığı videoda, Nurettin Canikli’yle ilgili paylaştığı belgeler nedeniyle hesabının şikayet edildiğini ve sınırlama getirildiğini söyledi.

Metin Cihan, YouTube’dan yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı: “Bir süredir Nurettin Canikli’nin yolsuzluklarını ve kirli ilişkilerini açığa çıkaran paylaşımlar yapıyorum. O da rahatsız oluyor doğal olarak. Oturmuş, düşünmüş, nasıl engelleyeceğine kafa yormuş anlaşılan ve konuyla ilgili neredeyse bütün tweetlerime çok sayıda, çok sayıda şikayet gönderiyorlar, ‘özel bilgi ifşası’ diye. Özel bilgi ifşası dedikleri de şirketlerin adresleri, bilgileri, şirketlerinin bu pis işlerde kullandıkları dokümanlar, yazışmalar, banka hesapları, transferler vesaire vesaire. Kim ne derse desin ben bunları özel bilgi olarak görmüyorum. Bunlarda kamu yararı görüyorum ve ne olursa olsun paylaşmanın bir yolunu bulacağımdan emin olabilirsiniz. Zaten onun için buradayım.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL