Dünya Genel

Trump: 11 Eylül soruşturmasında sonuna kadar gidilmedi

Trump, Suudi Arabistan’ın sponsor olduğu turnavayla ilgili tepkilere “11 Eylül’de sonuna kadar gidilmedi” yanıtı verdi. Trump, 2016’da da 11 Eylül saldırısıyla ilgili Suudi Arabistan’a işaret etmişti. ABD eski Başkanı Donald..

Trump: 11 Eylül soruşturmasında sonuna kadar gidilmedi

Trump, Suudi Arabistan’ın sponsor olduğu turnavayla ilgili tepkilere “11 Eylül’de sonuna kadar gidilmedi” yanıtı verdi. Trump, 2016’da da 11 Eylül saldırısıyla ilgili Suudi Arabistan’a işaret etmişti.

ABD eski Başkanı Donald Trump, “Maalesef hiç kimse 11 Eylül saldırısının sonuna kadar gitmedi” dedi. Trump, golf kulübünde Suudi Arabistan’ın sponsorluğunda turnuva düzenlenmesine 11 Eylül saldırısı nedeniyle tepki gelmesi üzerine açıklamalarda bulundu.

 

Forbes’a göre, New Jersey eyaletinin Bedminster bölgesindeki LIV Golf Turnuvası’yla ilgili konuşan Trump, “Sponsorları hayli zamandır tanıyorum. Bu kişiler ABD şirketlerine yatırım yaptı ve golf için yaptıkları da müthiş. Maalesef, hiç kimse 11 Eylül’le ilgili sonuna kadar gitmedi” dedi.

Haberde, Trump’ın 2016 yılında yaptığı açıklama da hatırlatıldı. Trump’ın o tarihlerde “Dünya Ticaret Merkezi’ni kim havaya uçurdu? Suudi Arabistan’a bir bakın” dediği aktarıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL